1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 2

 

 

Wyniki XI Konkursu Wiedzy o Sztuce

Laureatem tegorocznej edycji Konkursu organizowanego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty został Krystian Szaniawski z klasy II a.
9 czerwca w Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. W programie uroczystości było m. innymi zwiedzanie wystawy Karoliny Jabłońskiej pt. „Dziewczyna i tygrys”
Życzymy dalszych sukcesów!

 

czytaj więcej


Szanowni państwo, uczniowie klas I –VI Publicznej Szkoły Podstawowej oraz klas I-III Publicznego Gimnazjum nr 1

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 5 października 2010 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. nr 186 poz. 1245 ze zm. §5 ust. 1 pkt 1, pkt 2 i pkt 4), po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców PSP 7 i PG 1, Rady Pedagogicznej PSP 7 i PG 1 oraz Samorządu Uczniowskiego PSP 7 i PG 1 ustalono dzień 16 czerwca  2017 roku – dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów. Jednocześnie informuję, że  na  świetlicy szk

 

czytaj więcej


Sobota z księżną Dorotą

Piosenki i występy uczniów, pokazy taneczne, nauczycielskie kabarety, zawody sportowe, pyszne ciasto i grochówka, dmuchane zamki i rycerska wioska-to tylko niektóre z atrakcji podczas tegorocznego pikniku rodzinnego w Zespole Szkół nr 1, który odbył się 10 czerwca pod hasłem „Sobota z księżną Dorotą”

 

czytaj więcej


Jak nie czytam, jak czytam

589 uczniów naszej szkoły wzięło udział 1 czerwca w ogólnopolskiej akcji ,,Jak nie czytam, jak czytam''. Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka i zachęcaliśmy do czytania. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć!

 

czytaj więcej


Wyniki się konkursu matematycznego dla klas I gimnazjum

06.06.2017r. w Naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla klas I gimnazjum.
Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z ośmiu zadań zamkniętych oraz dwóch zadań otwartych.
Pierwsze miejsce (uzyskując taką samą ilość punktów) zdobył uczeń klasy Ia – Dawid Rybacki oraz uczennica klasy Ic – Martyna Kłujsza.
Drugie miejsce zdobył uczeń klasy Ia – Maksymilian Wojas oraz uczennica klasy Ie – Oliwia Giza natomiast trzecie miejsce zdoby

 

czytaj więcej


AKCJA CZYSTY ANIOŁEK

    W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do akcji Czysty Aniołek.  Celem akcji była zbiórka  mydeł, szamponów, past i szczoteczek do zębów  oraz innych artykułów higienicznych dla dzieci  z najuboższych rodzin. Wszystkie zebrane artykuły higieniczne zostały przekazane do  Ośrodka Pomocy Społecznej w Żaganiu.  W akcji wzięli udział uczniowie klas: I a, I d, I e, II c, II d, III a ( na zdjęciu wraz z wyc

 

czytaj więcej


Najmilsi Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Żaganiu

      Z okazji  Dnia Dziecka życzę Wam wszystkiego   najlepszego . Niech  wszystkie dni Waszego życia będą takie jak dzisiejszy : SŁONECZNE, CIEPŁE, RADOSNE  I  PEŁENE  NIESPODZIANEK.
Życzę aby  miłość , troska  i ciepło Waszych najbliższych towarzyszyły  Wam każdego dnia.
Niech spełnią się Wasze  marzenia i pragnienia, zrealizujcie wszystkie swoje wielkie i małe  plany.
Życzę Wam dużo radości , u

 

czytaj więcej


Zwycięzcy konkursu wiedzy o księżnej Dorocie Talleyrand

Po analizie pisemnych prac  konkursowych przyznano:
I miejsce Grzegorzowi Krzykawskiemu
II miejsce Aleksandrze Polok
III miejsce - równorzędnie - Michałowi Andrzejewskiemu, Martynie Dobrowolskiej , Paulinie Hawryluk
Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Pani Halina Pilarczyk i Pani Tuchowska - Zmyślony.

 

czytaj więcej


Światowy Dzień Bez Papierosa

   Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa 30 maja w Gimnazjum nr 1 po raz kolejny odbył się konkurs profilaktyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów i e – papierosów pt. „Wiem, że palenie szkodzi”.
     W konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas pierwszych. Test konkursowy składał się z 15 pytań (11 zamkniętych, 3 otwarte i 1 pytanie polegające na wskazaniu, które zdania są prawdziwe) dotyczących m.in. skł

 

czytaj więcej


Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

 

czytaj więcej


Debata BREXIT

   Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żaganiu , pod kierunkiem  nauczycielki wiedzy o społeczeństwie Pani Haliny Pilarczyk,  Patrycja Woźniak i Marta Myślińska z kl.  3b oraz Krystian Szaniawski z kl. 2b uczestniczyli w debacie nt. przyczyn i skutków BREXITU , zorganizowanej przez Słubicko - Frankfurckie Centrum Kooperacji za pośrednictwem Biura Wojewody.
   Wydarzenie to zaplanowano dla  uprzednio zakwalifikowanych 80-ciu polskich i niemie

 

czytaj więcej


Spektakl profilaktyczny

    W dniu 18 maja uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Siódma pieczęć”. Spektakl został zaprezentowany przez  Profilaktyczno-Edukacyjny Teatr dla Dzieci i Młodzieży Moralitet z Krakowa i był  ukierunkowany na przeciwdziałanie uzależnieniom: alkoholowi, nikotynie, dopalaczom, narkotykom. W widowisku  za pomocą zderzenia dwóch rzeczywistości  zaprezentowano  uczniom wartość życia i zd

 

czytaj więcej


Pola Nadziei

Hurra! Posadzone w zeszłym roku, w ramach akcji ,,Pola Nadziei ", cebulki żonkili wreszcie nam zakwitły. Cieszymy się, że ten prosty symbol przypomina nam o tym, ze nadzieja wciąż się odradza.

 

czytaj więcej


„LUZIK” i jego wizja szkoły

    10.05.2017 w Iłowej odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiej Gali Teatralnej PRO ARTE 2017.  Rywalizowały ze sobą zespoły w dwóch kategoriach - scena dziecięca (szkoły podstawowe) i scena młodzieżowa (gimnazja). W drugiej z grup znalazł się teatr „Luzik” z Zespołu Szkół nr 1 Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żaganiu.
    Pod kierownictwem Wioletty Stachury uczniowie przygotowali przedstawienie o znamiennym tytule „Żeby było

 

czytaj więcej


Zwycięski KLAPS!

28.04.17. członkowie Koła filmowego KLAPS z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żaganiu uczestniczyli w Gorzowie Wielkopolskim w finale VII Gimnazjalnych Spotkań Filmowych. Zadaniem konkursowym było nakręcenie dziesięciominutowego filmu, którego mottem miały być słowa Brata Alberta: „Ten jest dobry, kto chce być dobry”.
    Nasi uczniowie wracali z Miejskiego Ośrodka Sztuki w doskonałych nastrojach. Film „Łańcuszek dobroci”, który powstawał pod

 

czytaj więcej


AKCJA CZYSTY ANIOŁEK

    Informujemy, że nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Czysty Aniołek zorganizowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. Akcja ta ma na celu zbiórkę środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin i przekazanie ich do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej.  Potrzebne są: mydła, szampony, ręczniki, pasty i szczoteczki do zębów. Honorowy patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.
  

 

czytaj więcej


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49]

Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński