1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 1

 

 

Podsumowanie konkursów przedmiotowych

Dnia 18.04.2013r. (czwartek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2012/2013.

 

czytaj więcej


Uwaga uczniowie klas trzecich

W zwiąż przygotowaniami do kręcenia pamiątkowego filmu z Wami w roli głównej prosimy:
1/ na YOU TUBE zapoznanie się z filmikami LipDup;
2/ zastanówcie się jak chcecie się zaprezentować w tej konwencji i przygotujcie swój występ.

 

czytaj więcej


Przeczytaj nagrodzone prace!

 Można już przeczytać prace nagrodzone w konkursach literackich z okazji 50-lecia "Siódemki". Wystarczy wejść na zakładkę "Gazetka szkolna", gdzie je publikujemy, by przekonać się, jak uczniowie i absolwenci postrzegają i wspominają swoją szkołę. Zachęcamy do lektury!

 

czytaj więcej


Wyróżnienie dla Eryka

5 kwietnia odbyły się w Szprotawie eliminacje powiatowe Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2013. Rada Artystyczna festiwalu, której przewodniczył pan Wiktor Sędziński z Regionalnego Centrum Animacji Kultury, wysłuchała 23 młodych wykonawców i przyznała cztery nominacje do finału wojewódzkiego oraz pięć wyróżnień. Jednym z wyróżnionych został nasz szkolny wokalista Eryk Jopek z kl. III e. Gratulacje!

 

czytaj więcej


Program uroczystości

Program obchodów 50 - lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu.

W artykule pod zdjęciem znajdują się szczegóły organizacyjne.

 

czytaj więcej


Informacja dla rodziców

W miesiącu kwietniu środa kontaktowa będzie 10-04-2013r. w godzinach od 16.00 do 17.00.

 

czytaj więcej


50-lecie PSP 7 - rozstrzygnięcie konkursu

Uwaga! Rozstrzygnięto konkurs literacki dla uczniów i absolwentów naszej szkoły z okazji z 50-lecia "Siódemki". Zwycięzkie prace zostaną opublikowane już wkrótce na stronie internetowej szkoły, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w maju podczas uroczystości jubileuszowych szkoły. Lista nagrodzonych poniżej.

 

czytaj więcej


Dla miłośników TEATRU

27 marca obchodzimy już po raz 52. Międzynarodowy Dzień Teatru. Wśród uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum sporo jest jego miłośników. Im właśnie składamy serdeczne życzenia, choć pewnie przyjmują je dzisiaj głównie aktorzy i twórcy teatralni. Dla nas to jednak święto wszystkich, którzy kochają teatr.

 

czytaj więcej


Eryk - nasz kolejny laureat

Tytuł laureata podczas III Żagańskiej Kuźni Talentów wyśpiewał uczeń klasy III e Eryk Jopek, który zaśpiewał piosenkę "Brzydkie oczy" (sł. K.I.Gałczxyński, muz. K.Mrowiński). Eryk będzie reprezentował Żagań i naszą szkołę podczas powiatowych eliminacji Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2013 w Szprotawie. Ucznia przygotowała p. Magda Dziedzic-Kolasińska. Gratulacje!

 

czytaj więcej


Żagański "SKĄPIEC"

Cała klasa Id gimnazjum wraz z wychowawczynią p. Ewą Kopczyńską, a także inni chętni uczniowie naszej szkoły oglądali spektakl teatralny pt. "Skąpiec". Sztukę Moliera wystawił w piątek 23 marca amatorski Teatr Kwadrat z Klubu Garnizonowego Czarnej Dywizji. Wśród aktorów byli absolwenci naszej szkoły.

 

czytaj więcej


Życzenia wielkanocne

„Z każdego świata zakątka niech płynie radość jak strumień,
miłość mocna jak  Zmartwychwstanie niech przenika do sumień,
dni powszednie  nam w Święta pozamienia swą mocą ,
a szarości wieczoru staną się Wielką Nocą.”

 

czytaj więcej


Plakat z zasadami-egzamin gimnazjalny

Proszę o zapoznanie się z plakatem informującym o zasadach, których należy przestrzegać w czasie egzaminu gimnazjalnego klas trzecich.

 

czytaj więcej


Nie podwójny, a potrójny... laureat!

Karol Niczyj uczeń klasy III c gimnazjum kolejny raz został lauteatem - tym razem w Przedmiotowym Konkursie z Matematyki. Tytuł Laureata uzyskał już w Konkursie z Fizyki oraz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Gimnazjalistów. To jeden z niewielu uczniów w historii szkoły o tak znaczących osiągnięciach. Karol zwolniony jest z części matematycznej i przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. 

 

czytaj więcej


WIOSNO, gdzie jesteś???

Mimo zimowej aury gimnazjaliści w świetnych humorach przywitali w czwartek Pierwszy Dzień astronomicznej Wiosny. Były konkursy na Miss i Mistera Wiosny oraz na najładniejsze przebranie za Marzannę. Zebrana na sali gimnastycznej młodzież wraz z nauczycielami wspaniale się bawiła, a uczniowie rewelacyjnie dopingowali swoich faworytów.

 

czytaj więcej


Z Koziołkiem o kryminałach

Z Krzysztofem Koziołkiem, dziennikarzem oraz popularnym autorem kryminałów oraz powieści sensacyjnych pochodzącym z Nowej Soli, spotkali się młodzi dziennikarze z naszego gimnazjum. Młodzież uczestniczyła w spotkaniu autorskim, które zorganizowała w czwatrek 21 marca Biblioteka Miejska w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

czytaj więcej


Podwójny laureat

Karol Niczyj, uczeń klasy III c Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żaganiu został Laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej, której III etap odbył się 15 marca w Warszawie. Znalazł się w gronie najlepszych osób, które wyłonione zostały spośród kilkunastu tysięcy gimnazjalistów z całego kraju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

 

czytaj więcej


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]

Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński