1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 2

 

 

III d odebrała nagrodę

Klasa III d naszego gimnazjum wraz z wychowawczynią panią Edytą Krajewską-Czerniawską uczestniczyła w piątek 24 maja w wycieczce do teatru w Zielonej Górze. Bilety do teatru były bowiem nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca w plebiscycie "Pokażcie klasę" organizowanym przez Gazetę Lubuską pod patronatem Kuratora Oświaty. Uczniowie mieli okazję zobaczyć spektakl pt. "Zemsta". Jednak nie była to typowa adaptacja tej znanej Fredrowskiej komedii.

 

czytaj więcej


Spot Dziecięcego Telefonu Zaufania

Powstał spot reklamowy promujący kampanię edukacyjną Dziecięcego Telefonu Zaufania, którą zapowiedział Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Kampania ma ruszyć w czerwcu. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia spotu. Link: http://www.youtube.com/watch?v=UazLHvfNXc0

 

czytaj więcej


PCK W MOICH OCZACH

Szkolne Koło PCK
Ogłasza konkurs plastyczny pt.:
„ PCK W MOICH OCZACH”
 Cele konkursu:
• Popularyzacja działań na rzecz szkolnego PCK;
• Rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;
• Rozbudzenie fantazji i wyobraźni twórczej.  
Termin konkursu:   15 maj – 05 czerwiec!

 

czytaj więcej


GORĄCZKA ZŁOTA SZKOLNEGO KOŁA PCK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W AKCJI GORĄCZKA ZŁOTA PRZEPROWADZANEJ PRZEZ SK PCK
Polski czerwony Krzyż organizuje ogólnopolską akcję „Gorączka złota”, która polega na zbiórce monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych. Kwota zebrana podczas akcji dofinansowuje kolonie dla najuboższych dzieci...

 

czytaj więcej


Telefon Zaufania dla Dzieci

Co roku 17 maja obchodzony jest dzień TELEFONÓW ZAUFANIA DLA DZIECI. Z tej okazji nasza szkoła włącza się do akcji na najciekawszą inicjatywę związaną z obchodami Dnia i ogłasza konkurs na najlepsze poinformowanie o Telefonach Zaufania, np. w formie plakatu, ulotki, folderu, logo na koszulce, filmu - forma pracy dowolna, liczy się kreatywność i oryginalność. Więcej informacji w gab. 22 i u p. pedagog.

 

czytaj więcej


50 lat minęło... jak jeden dzień!

Oficjalne obchody jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 7 rozpoczęły się w piątek 10 maja od uroczystej mszy świetej w intencji szkoły i jej pracowników, po czym dyrekcja, zaproszeni goście, nauczyciele oraz absolwenci i uczniowie szkoły udali się na salę gimnastyczną, gdzie zebrani mogli obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów "Siódemki" oraz film dokumentujacy 50 lat istnienia PSP nr 7.

 

czytaj więcej


Uczniowie świętowali jubileusz

Uroczysty apel dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 rozpoczął w czwartek 9 maja obchody jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 7. Były krótkie przemówienia i wspomnienia absolwentów "Siódemki" przeplatane popisami wokalnymi utalentowanych uczniów. Apel zakończył występ tamburmajorek "Czarne Pantery" (na zdjęciu)

 

czytaj więcej


Król Edyp w Żaganiu

Podczas obchodów jubileuszu "Siódemki" w czwartkowe przedpołudnie uczniowie gimnazjum mogli obejrzeć  uwspółcześnioną wersję tragedii Sofoklesa "Król Edyp" w wykonaniu aktorów scen wrocławskich. Premiera przedstawienia odbyła się miesiąc temu w Centrum Sztuki IMPART we Wrocławiu.

 

czytaj więcej


Chłopcy - SREBRO, dziewczyny - BRĄZ

Drużyny dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej wywalczyły wysokie lokaty w tegorocznych finałach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Chłopcy zdobyli srebrny, a dziewczyny brązowy medal. Zawody chłopców odbyły się w poniedziałek 29 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim, a dziewczyn 8 maja w Świebodzinie. Serdecznie gratulujemy trenerom i ich podopiecznym!

 

czytaj więcej


Podsumowanie konkursów przedmiotowych

Dnia 18.04.2013r. (czwartek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2012/2013.

 

czytaj więcej


Uwaga uczniowie klas trzecich

W zwiąż przygotowaniami do kręcenia pamiątkowego filmu z Wami w roli głównej prosimy:
1/ na YOU TUBE zapoznanie się z filmikami LipDup;
2/ zastanówcie się jak chcecie się zaprezentować w tej konwencji i przygotujcie swój występ.

 

czytaj więcej


Przeczytaj nagrodzone prace!

 Można już przeczytać prace nagrodzone w konkursach literackich z okazji 50-lecia "Siódemki". Wystarczy wejść na zakładkę "Gazetka szkolna", gdzie je publikujemy, by przekonać się, jak uczniowie i absolwenci postrzegają i wspominają swoją szkołę. Zachęcamy do lektury!

 

czytaj więcej


Wyróżnienie dla Eryka

5 kwietnia odbyły się w Szprotawie eliminacje powiatowe Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2013. Rada Artystyczna festiwalu, której przewodniczył pan Wiktor Sędziński z Regionalnego Centrum Animacji Kultury, wysłuchała 23 młodych wykonawców i przyznała cztery nominacje do finału wojewódzkiego oraz pięć wyróżnień. Jednym z wyróżnionych został nasz szkolny wokalista Eryk Jopek z kl. III e. Gratulacje!

 

czytaj więcej


Program uroczystości

Program obchodów 50 - lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu.

W artykule pod zdjęciem znajdują się szczegóły organizacyjne.

 

czytaj więcej


Informacja dla rodziców

W miesiącu kwietniu środa kontaktowa będzie 10-04-2013r. w godzinach od 16.00 do 17.00.

 

czytaj więcej


50-lecie PSP 7 - rozstrzygnięcie konkursu

Uwaga! Rozstrzygnięto konkurs literacki dla uczniów i absolwentów naszej szkoły z okazji z 50-lecia "Siódemki". Zwycięzkie prace zostaną opublikowane już wkrótce na stronie internetowej szkoły, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w maju podczas uroczystości jubileuszowych szkoły. Lista nagrodzonych poniżej.

 

czytaj więcej


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49]

Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński