1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 1

 

 

Nasze talenty

Wiktoria Apanasewicz - uczennica klasy III c interesuje się śpiewem od dawna. Wokalne umiejętności doskonali w szkolnym kole woklanym oraz w sekcji żagańskiego Centrum Kultury. Swój ładny głos i ciekawe piosenki przezentuje podczas szkolnych i miejskich występów. Śpiewała również w czasie 23. Finału WOŚP. Wiktorii, która w tym roku kończy gimnazjum, życzymy wielu sukcesów... nie tylko wokalnych!

 

czytaj więcej


KONCERT CHARYTATYWNY

Burmistrz Miasta Żagań serdecznie zaprasza na koncert charytatywny z okazji II Żagańskiego Dnia Życzliwości, którego dochód zostanie przekazany na potrzeby Hospicjum w Żarach.
Koncert odbędzie się 26.01.2015 r. o godz. 18:00 w Sali Kryształowej w Pałacu Książęcym w Żaganiu.

 

czytaj więcej


Graliśmy z WOŚP w 23. finale

Jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej, by uratować życie człowieka, uczyli mieszkańców Żagania gimnazjaliści w niedzielę 11 stycznia br. w holu "Siódemki" podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie pokazywali na fantomach prawidłowe wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz układanie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. W szkole dla przemarźniętych wolontariuszy przygotowany został kącik z gorącą herbatą.

 

czytaj więcej


Zatańczyły na koncercie Cleo i Donatana

Uczennice z Zespołu Szkół nr 1 wchodzące w skład zespołu czirliderek miały okazję zatańczyć na koncercie Cleo i Donatana, którzy wystąpili w Żaganiu podczas 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 11 stycznia br. na scenie przy Cesarskim Ogrodzie. Po koncercie wykonawcy i tancerki zrobili sobie wspólne zdjęcie. Później, mimo padającego obficie deszczu ze śniegiem, uczennice zaprezentowały jeszcze na scenie dwa układy taneczne.

 

czytaj więcej


Uczymy ratować razem z Wielką Orkiestrą Świąteczniej Pomocy

Jak co roku nasza szkoła aktywnie włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra już po raz 23. w niedzielę 11 stycznia br. W holu "Siódemki", w godz. 10.00 - 14.00 zostanie zorganizowana szkolna akcja nauki pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej dla wszystkich chętnych mieszkańców Żagania. W rolę ratowników-instruktorów wcielą się uczniowie szkoły pod opieką nauczycieli p. Doroty Pawlik i p. Ewy Kopczyńskiej.

 

czytaj więcej


Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych w ramach Żagańskiej Kuźni Talentów

11 grudnia w Sali Inter Pałacu Książęcego odbyły się 5. Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych w ramach Żagańskiej Kuźni Talentów organizowanej przez Centrum Kultury w Żaganiu. W spotkaniu wzięło udział 154  uczestników.

 

czytaj więcej


Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

„Gdy tęsknisz za cudem, niebo się  przybliża
Gdy tworzysz cuda, świat pięknieje
Gdy milkniesz, słyszysz cudny śpiew aniołów
Gdy kochasz, jest cud-Boże Narodzenie|”

 

czytaj więcej


Świąteczny Koncert Kolęd

W środowe popołudnie 17 grudnia rodzice, nauczyciele oraz młodzież uczestniczyli w przepięknym Świątecznym Koncercie Kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 1 - Siódemki i gimnazjum - przygotowanych przez nauczyciela muzyki pana Szymona Kraszewskiego. Tradycyjne kolędy oraz pastorałki w ciekawych aranżacjach nie tylko zaprezentowały wyjątkowe talenty muzyczne uczniów, ale również wprowadziły wszystkich obecnych w wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia.

 

czytaj więcej


Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Uprzejmie informujemy, że w czasie przerwy świątecznej w Zespole Szkół nr 1 w Żaganiu zorganizowane będą zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy szkolnej w godzinach...

 

czytaj więcej


Mikołajkowe prezenty

Jak co roku nasi gimnazjaliści okazli wielkie serce i zebrali mnóstowo słodyczy, które przekazali, w postaci paczek, dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego miasta. Nie było klasy, która nie włączyłaby się w tę akcję charytatywną. Jak widać każdy z nas może w tym przedświątecznym czasie zostać wspaniałym Św. Mikołajem. Nad akcją czuwała opiekun SU pani Agnieszka Ławecka oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego.

 

czytaj więcej


LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMOGI FORMALNE W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

Na stanowisko : księgowa
miejsce pracy : Zespół Szkół nr 1 w Żaganiu

W pliku do pobrania znajdują się informacje o naborze na stanowisko księgowej w Zespole Szkół nr 1 w Żaganiu...

 

czytaj więcej


KANGUR MATEMATYCZNY

Rozpoczęły się zapisy na międzynarodowy konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY". Zapisy u nauczycieli matematyki do 14 stycznia 2015. Konkurs jest imprezą samofinansującą się, stąd konieczność odpłatności za udział w niej. Uczeń chcący wziąć udział w konkursie, wpłaca wpisowe w wysokości 8zł swojemu nauczycielowi matematyki.
                     Szkolny koordynator Krzysztof Kosiński.

 

czytaj więcej


Warto pomagać

17 XII 2014 r. klasa V C organizuje kiermasz wyrobów cukierniczych. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na przedświąteczną pomoc potrzebującym. Przewidziane dodatkowe atrakcje. Apelujemy o hojność i życzymy smacznego!

 

czytaj więcej


Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS

  Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS, w Gimnazjum nr 1 został przeprowadzony konkurs profilaktyczny dotyczący znajomości problematyki HIV/AIDS.
  Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich, do konkursu przystąpiło 15 osób.
  Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na 15 pytań, w tym dwa wymagały krótkiej pracy pisemnej. Łącznie uczniowie mogli otrzymać 50 punktów.

 

czytaj więcej


BEZPIECZNE GIMNAZJUM

   W dniu 24 listopada  uczniowie  klas pierwszych  uczestniczyli w spotkaniu ze specjalistą do spraw nieletnich Panią Moniką Brodą z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Tematem spotkania były zagadnienia związane z przeciwdziałaniem  przemocy i agresji oraz odpowiedzialnością prawną nieletnich...

 

czytaj więcej


UWAGA KONKURS!!!!

Lubuski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór”, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, którego celem jest upowszechnianie kształcenia zawodowego. Zadaniem uczestników będzie wykazanie się umiejętnościami, kreatywnością i takim sposobem prezentacji tematu, który zachęci młodych ludzi do świadomego planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej...

 

czytaj więcej


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49]

Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński