1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 2

 

 

Szczęśliwej drogi już czas... pożegnaliśmy klasy trzecie!

Z okazji zakończenia roku szkolnego klasy trzecie gimnazjum już po raz ostatni spotkały się na wspólnym apelu. Wychowawcy wraz z panią dyrektor wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego, który również w tym roku wypadł bardzo dobrze.

 

czytaj więcej


Nasze "Złotka" pożegnały szkołę

Uczennice klas trzecich gimnazjum, które wywalczyły w tym roku szkolnym złoty medal w piłce ręcznej w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, pożegnały szkołę, swoje koleżanki i swoich trenerów - Zygmunta Wilczopolskiego i Lecha Berenca. Na apelu z okazji zakończenia roku szkolnego odebrały z rąk dyrekcji i trenerów pamiątkowe statuetki.

 

czytaj więcej


Telewizja ZS 1 - Szkolne Wiadomości

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Wiadomości ZS nr 1 w Żaganiu. Zaprezentowaliśmy w nich sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016. Poważne informacje zostały okraszone niewielką dawką uczniowskiego humoru. Wiadomości znajdują się w zakładce Filmoteka. Życzymy miłego odbioru!

 

czytaj więcej


Drodzy Uczniowie

Przed Wami dwa miesiące, podczas których bardzo się przyda własna inwencja. Wszędzie można odkrywać cudowności świata i uczyć się nieznanych dotąd rzeczy. Nie tylko w dalekich krajach, ale i w najbliższym otoczeniu czekają na Was wakacyjne przygody. Jestem przekonana, że z letniego wypoczynku przywieziecie mnóstwo ciekawych wspomnień oraz nowych umiejętności. Od jutra wakacje w imieniu rady pedagogicznej życzę Wam by były bezpieczne, pogodne i radosne.
Do zobaczenia we wrześni

 

czytaj więcej


Szanowni Państwo, Nauczyciele i Pracownicy szkoły, Rodzice uczniów

Dziękuję serdecznie za pracę w ciągu minionego roku szkolnego i za działalność na rzecz naszej szkoły. Każdy, ale dla nas zwłaszcza ten kończący się rok szkolny jest w szczególny sposób dowodem na to, że wspólne starania o dobrą edukację i wychowanie są powodem do satysfakcji. Dlatego dziękuję bardzo radzie pedagogicznej za całoroczną pracę, oddanie sprawom młodzieży i dzieci, wspólne starania o budowanie szkoły coraz bardziej efektywnej, przyjaznej i nowatorskiej.

 

czytaj więcej


KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

W dniu 23 czerwca zapraszamy uczniów PG nr1 i PSP nr 7 do małej sali gimnastycznej na kiermasz podręczników. Od godziny 10.00 uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum będą mogli kupić i sprzedać podręczniki .
Uczniowie klas I- III będą mogli sprzedać i kupić podręczniki do religii.
Uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej będą mogli sprzedać swoje podręczniki uczniom klas piątych. Uczniowie klas II- VI będą mogli sprzedać i kupić podręczniki do religi

 

czytaj więcej


Telewizja ZS 1

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Nauczycieli i Uczniów na widowisko artystyczne pt. Telewizja ZS 1. Odbędzie się ono 22 VI 2016 r. o godz. 17.00 w małej sali gimnastycznej PSP nr 7 w Żaganiu. Prezentacji tegorocznych sukcesów naszej szkoły będzie towarzyszył występ uczestniczek programu Mali giganci.

 

czytaj więcej


Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Poniżej przedstawiamy harmonogram uroczystych apeli na zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół nr 1 w Żaganiu
23.06.2016 r.
    godz. 16:00 kl. III PG1
24.06.2016 r.
    godz. 8:45 kl. IV-VI PSP7
    godz. 10:30 kl. I - II PG1
    godz. 11:15 kl. I – III PSP7

 

czytaj więcej


Zebranie

Szanowni Państwo!
W dniu 15 czerwca 2016 r. o godz. 17:00 w gab. 32 odbędzie się zebranie Rodziców uczniów zapisanych do klas I w Zespole Szkół nr 1 w Żaganiu

 

czytaj więcej


Z wizytą w Parku Filmowym - wycieczka do Poczdamu

Grupa dziennikarsko-filmowa z naszej szkoły świetnie bawiła się podczas wycieczki do Niemiec, która odbyła się we wtorek 7 czerwca. Uczniowie odwiedzili Park Filmowy w Babelsbergu - dzielnicy miasta Poczdam. Fotoreportaż z wycieczki na Facebooku.

 

czytaj więcej


AKCJA CZYSTY ANIOŁEK

  W związku z przystąpieniem naszej szkoły do akcji Czysty Aniołek, przez cały maj uczniowie   Publicznego Gimnazjum nr 1 zbierali artykuły higieniczne i środki czystości.  Celem akcji była zbiórka  mydeł, szamponów, past i szczoteczek do zębów  dla dzieci  z najuboższych rodzin. W akcji wzięli udział uczniowie klas: I b, I c, I d, I e, II a,  II c, II d,  III a, III b i III e.  Szczególne  podziękowania należą si

 

czytaj więcej


Rekrutacja

Czekamy na kandydatów na uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Żaganiu" w dalszym ciągu można dokonać zapisów.

 

czytaj więcej


CZYTANIE NAPRAWDĘ WARTE ZACHODU

    Dwie uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Żaganiu Publicznego Gimnazjum nr 1 odniosły ogromny sukces w III Konkursie dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU przeprowadzonego pod patronatem Pani Ewy Rawy Lubuskiego Kuratora Oświaty.
    Do trzeciego etapu konkursu - finału wojewódzkiego - zakwalifikowało się zaledwie 27 uczniów.  Spośród laureatów wyłoniono tych, którz

 

czytaj więcej


Światowy Dzień Bez Papierosa

   Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa 31 maja w Gimnazjum nr 1 po raz kolejny odbył się konkurs profilaktyczny dotyczący szkodliwości palenia papierosów i e – papierosów                 pt. „Wiem, że palenie szkodzi”. Konkurs poprzedziły lekcje wychowawcze pt. „E - papieros – szkodliwy czy nie?”
     W konkursie wzięło udział 14

 

czytaj więcej


Kiedy śmieje się Dziecko śmieje się cały świat

„Kiedy śmieje się Dziecko śmieje się cały świat”
Najwspanialsze nasze Dzieci
Dzisiaj można nazwać tak każdego z Was  bez względu na metrykę. Z  okazji Waszego Święta, mimo deszczowej pogody, życzymy Wam samych słonecznych, radosnych i szczęśliwych dni, które będą trwać przez cały rok oraz dzieciństwa, które będzie się w Was tlić przez całe życie.  Niech dzisiejszy dzień będzie pełen niespodzianek  i  spełnionych marzeń.

 

czytaj więcej


Konkurs matematyczny dla klas I gimnazjum

20.05.20016r. w Naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla klas I gimnazjum.
Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z ośmiu zadań zamkniętych oraz dwóch zadań otwartych.
Pierwsze miejsce (uzyskując taką samą ilość punktów) zdobyła  uczennica klasy Ib – Bałuszek Maja oraz uczennica klasy Ia – Toczek Amanda.
Drugie miejsce zdobył uczeń klasy Ie – Łukasz Kula  natomiast  trzecie miejsce zdobyli uczniowie klasy Ic &ndash

 

czytaj więcej


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49]

Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński