1. O szkole
  2. Dla ucznia
  3. Galeria szkoły
  4. Plan lekcji
  5. Podręczniki
  6. Dni kontaktowe
  7. Nabór do PG1
 
 

Strona główna

  Aktualności szkoły   
Login:   Hasło:
 

Gości online: 3

 

 

DALSZE SUKCESY NASZEJ ŻAGAŃSKIEJ MŁODZIEŻY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

      Po raz kolejny Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze organizowało konkursy plastyczne o zasięgu wojewódzkim. Pierwszy z nich to IV Wojewódzki Konkurs Kaligraficzny „Mistrz Kaligrafii”. Drugi to Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Róże – Fiolety – Turkusy”.

   2 czerwca nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Żaganiu uczestniczyli w uroczystym wernisażu obu wspomnianych konkursów. Wynikiem rozstrzygnięć było zdobycie przez uczniów tejże szkoły nagród, wyróżnień oraz dopuszczeniu wyróżniających się prac do wystawy pokonkursowej. Laureatami pierwszego z nich zostali Anna Łażewska z kl. III dG oraz Katarzyna Dziewiątak z kl. IaG uzyskując wyróżnienia w kategorii TEKST dla uczniów gimnazjów. W kategorii INICJAŁ nagrodę główną otrzymała Anna Łażewska z kl. III dG a wyróżnienia Julia Wróblewska z kl. I dG i Izabela Kuleczka z kl. Vb PSP7. Oprócz nagród i wyróżnień na wystawę zakwalifikowano prace uczniów PG 1: Anny Pilarczyk, Pauliny Baranowskiej, Aurelii Dumin i Michała Andrzejaka. A ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu Mai Mackiewicz.

     W drugim konkursie „Róże – Fiolety – Turkusy” nagrodę główną otrzymał Michał Andrzejak z kl. IIIa oraz Natalia Nabożna z kl. IIIa (wyróżnienie) z Gimnazjum nr 1 w Żaganiu. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano również prace Anny Pilarczyk, Mateusza Koczwarskiego z PG1 i Aleksandry Gubernator z PSP7.

   Jury podkreśliło wysoki poziom prac oraz umiejętny dobór środków wyrazu w określonych kategoriach. Pozostaje nam życzyć dalszych nagród i wyróżnień w przyszłych konkursach żagańskim uczniom oraz samych sukcesów na drodze indywidualnego rozwoju w wyjątkowych pasjach, jakimi są sztuki plastyczne.   Facebook

e-Dziennik

Wewnątrzszkolna instrukcja Egzaminu Gimnazjalnego

PSP7

U nas dzwoni

Lekcja od - do przerwa
1 800 - 845 10 min
2 855 - 940 10 min
3 950 - 1035 10 min
4 1045 - 1130 10 min
5 1140 - 1225 15 min
6 1240 - 1325 10 min
7 1335 - 1420 10 min
8 1430 - 1515  
 

Gazetka szkolna

Losowe foto

Szkoła bez przemocy

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Bezpieczna Woda

Bezpieczny Stok

Szkoła Odkrywców Talentów

Nasze Talenty

OKE Poznań

CKE

Kuratorium Oświaty

WOM

MEN

Żagań

Szlachetna paczka

Góra grosza

Pałac Książęcy w Żaganiu

PCK

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wolontariat

Bezpieczne wakacje

ODN Zielona Góra

Comenius

eTwinning

Gra Pierwsza Pomoc

 

 

 

 
 

Copyright © 2009 Wszelkie prawa zastrzeżone Administrator Krzysztof Kosiński